| Transport | Kask shark s900

Transport

Kask shark s900

Shark s900 gwarancją zadowolenia Shark to firma specjalizująca się w produkcji kasków motocyklowych. Oferowane produkty są zawsze wysokiej jakości. Dzięki współpracy z wieloma kierowcami wyścigowymi rozwiązania zastosowane w kaskach są co raz bardziej udoskonalane, a tym samym zwiększa się bezpieczeństwo ich użytkowania. Przeprowadzane testy wytrzymałościowe pozwalają na usunięcie wszelkich wad i usterek. O jakości oferowanych […]

Kask shark s900
2 votes, 4.00 avg. rating (79% score)

Kask shark s900 (4)Shark s900 gwarancją zadowolenia
Shark to firma specjalizująca się w produkcji kasków motocyklowych. Oferowane produkty są zawsze wysokiej jakości. Dzięki współpracy z wieloma kierowcami wyścigowymi rozwiązania zastosowane w kaskach są co raz bardziej udoskonalane, a tym samym zwiększa się bezpieczeństwo ich użytkowania. Przeprowadzane testy wytrzymałościowe pozwalają na usunięcie wszelkich wad i usterek. O jakości oferowanych produktów świadczy fakt, użytkowania kasków tej firmy przez największych mistrzów motoryzacji.

Kask shark s900 to obecnie najbardziej popularny model tej firmy. Gwarantuje stosunkową wysoką jakość do niskiej ceny. Oprócz wspomnianego bezpieczeństwa wyróżnia się także nowoczesnym, wpadającym w oko designem. Kask zawiera pełne wyposażenie w postaci blendy przeciwsłonecznej z filtrem UV, miękkiej i wygodnej wyściółki, a także systemy łatwego odpinania pozwalające na użytkowanie nawet w rękawicach. Ten sportowo-turystyczny model zagwarantuje pełną satysfakcję nawet wśród najbardziej wymagającej klienteli.

Zobacz także inne wpisy o motoryzacji i transporcie:

9.5

user

recommended