| Mikrotuneling | Suwnice Pomostowe | Transport | Moi nowi znajomi

MikrotunelingSuwnice PomostoweTransport

Moi nowi znajomi

Poznałam ostatnio grupę przyjaciół mojego brata. Są to młodzi ludzie, studiujący z nim na uczelni, a łączy ich to, że hobby ich wszystkich to motoryzacja. Poświęcają jej bardzo wiele swojego wolnego czasu, a nawet zdarza się, że rezygnują z zajęć na uczelni. Co ciekawe, każdy z nich interesuje się innym jej aspektem. Jeden z nich […]

Moi nowi znajomi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (3)Poznałam ostatnio grupę przyjaciół mojego brata. Są to młodzi ludzie, studiujący z nim na uczelni, a łączy ich to, że hobby ich wszystkich to motoryzacja. Poświęcają jej bardzo wiele swojego wolnego czasu, a nawet zdarza się, że rezygnują z zajęć na uczelni.
Co ciekawe, każdy z nich interesuje się innym jej aspektem. Jeden z nich uważa, że najważniejsza jest historia, zatem motoryzacja też jest przez niego rozpatrywana w historycznym kontekście. Inny specjalizuje się w markach samochodów z określonego kraju. Zna wszystkie modele samochodów, nie tylko te produkowane obecnie, ale także te z początków istnienia firmy. Jeszcze inny podchodzi do problemu zadaniowo i odbył bezpłatny staż w warsztacie samochodowym. Wydaje się, że jest w stanie rozłożyć na części i złożyć z powrotem każdy samochód.
Chłopcy mają oczywiście wiele różnych pasji, ale to jednak motoryzacja jest tym czymś, co wzbudza w nich prawie namiętność. Kiedy się spotkają, potrafią o niej mówić godzinami, często też kłócą się.

Zobacz także inne wpisy o motoryzacji i transporcie:

recommended

http://www.domowa-silownia.eu