| Przewierty | Samochody | Sztormiaki | Pojazdy specjalistyczne

PrzewiertySamochodySztormiaki

Pojazdy specjalistyczne

Strażacy ratują, gaszą pożary, pomagają powodzianom, nie mogli by wykonywać tych czynności i brać czynnie udziału we wszelkiego rodzaju akcjach ratunkowych, gdyby nie posiadali odpowiednich pojazdów. Pojazdy specjalistyczne w służbie strażaków, pomalowane są na piękny czerwony kolor, lśnią na drogach, syreną informują o wyjeździe na akcję. Samochody w służbie straży pożarnej to samochody gaśnicze, ratunkowe, […]

Pojazdy specjalistyczne
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

pojazdy-specjalistyczne-5Strażacy ratują, gaszą pożary, pomagają powodzianom, nie mogli by wykonywać tych czynności i brać czynnie udziału we wszelkiego rodzaju akcjach ratunkowych, gdyby nie posiadali odpowiednich pojazdów.
Pojazdy specjalistyczne w służbie strażaków, pomalowane są na piękny czerwony kolor, lśnią na drogach, syreną informują o wyjeździe na akcję.
Samochody w służbie straży pożarnej to samochody gaśnicze, ratunkowe, techniczne, wozy wyposażone w wysokie drabiny i pojazdy z długimi wężami strażackimi. Te samochody spełniają bardzo ważne funkcje, strażacy nimi właśnie jadą na akcje by ratować ludziom życie, gasić pożary, sprzątać drogi po wypadkach czy wyciekach chemicznych substancji, niebezpiecznych dla ludzi i środowiska.
Wozy strażackie wyposażone są w jak najlepszy i jak najnowocześniejszy sprzęt ich karoseria wykonana jest z materiału odpornego na rdzę i uszkodzenia mechaniczne, te samochody to bohaterowie w służbie strażackiej. Opowiedziano o nich wiele bajek dla dzieci, mali chłopcy są nimi zachwyceni.

Zobacz także inne wpisy o motoryzacji i transporcie:

recommended

Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, płytki łazienkowe Apavisa, geodeta Chełmża, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, radio taxi ketrzyn, Dębki kalendarz imprez 2016, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05