| Kabotaż na busa | Motoryzacja | Sztormiaki | Portale motoryzacyjne

Kabotaż na busaMotoryzacjaSztormiaki

Portale motoryzacyjne

Powinniśmy pamiętać, że na portalach poświęconych dziedzinie o wdzięcznej nazwie motoryzacja udzielają się fascynaci różnych marek samochodów. Niektórzy z nich mają już wyrobione poglądy na podstawie autopsji tj. własnych doświadczeń z poszczególnymi autami. Inni lubią po prostu utwierdzać stereotypy, które zasłyszeli gdzieś u kolegów. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że zarówno afirmacyjne, jak też negatywne komentarze […]

Portale motoryzacyjne
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

motoryzacja (4)Powinniśmy pamiętać, że na portalach poświęconych dziedzinie o wdzięcznej nazwie motoryzacja udzielają się fascynaci różnych marek samochodów. Niektórzy z nich mają już wyrobione poglądy na podstawie autopsji tj. własnych doświadczeń z poszczególnymi autami. Inni lubią po prostu utwierdzać stereotypy, które zasłyszeli gdzieś u kolegów.

Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że zarówno afirmacyjne, jak też negatywne komentarze na temat jakiejś marki znajdziemy bez większego problemu. I dotyczy to w zasadzie obojętnie jakiej firmy produkującej samochody. Różnica może być co najwyżej w natężeniu jednych bądź drugich komentarzy.

Jednakże prawda jest taka, że aby to zdecydowanie orzec, musielibyśmy przeprowadzić doprawdy staranną obserwację i wyliczenia statystyczne odnośnie komentarzy i opinii zawartych w artykułach na portalach motoryzacyjnych (odnośnie danej marki). Wątpliwe raczej, by przeciętny użytkownik zdecydował się na tego typu zabieg.

Bierzmy więc te opinie pod uwagę, ale nie traktujmy ich jak wyroczni i kierujmy się też własnym rozsądkiem.

Zobacz także inne wpisy o motoryzacji i transporcie:

recommended

kursy-jezykowe-szczecin.eu