| Przeprowadzki, Transport | Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

Przeprowadzki, Transport

Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

PZU samochód zastępczy i Warta samochód zastępczy Wokół pojazdów zastępczych PZU samochód zastępczy oraz Warta samochód zastępczy to propozycje akurat tych dwóch towarzystw ubezpieczeniowych, ale i inni ubezpieczyciele mają w swoich ofertach opcję: pojazd zastępczy. Nawiasem mówiąc, bardzo dobrze, że możliwe jest w ogóle takie wyjście, bo w obecnej dobie trudno obejść się już bez […]

Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

PZU samochód zastępczy i Warta samochód zastępczy

Wokół pojazdów zastępczych

PZU samochód zastępczy oraz Warta samochód zastępczy to propozycje akurat tych dwóch towarzystw ubezpieczeniowych, ale i inni ubezpieczyciele mają w swoich ofertach opcję: pojazd zastępczy. Nawiasem mówiąc, bardzo dobrze, że możliwe jest w ogóle takie wyjście, bo w obecnej dobie trudno obejść się już bez własnego pojazdu.
W takim razie, przybliżmy nieco kwestię aut zastępczych i określmy sytuacje, w których możliwe jest skorzystanie z takiej usługi. Na pewno takie auto należy się nam z oc sprawcy, czyli w sytuacji, kiedy uczestniczyliśmy w wypadku czy kolizji drogowej, w wyniku których nasz pojazd, oczywiście nie z naszej winy, został uszkodzony, a my tym samym zostaliśmy pozbawieni nie tylko środka lokomocji, ale przede wszystkim możliwości zarobkowania. Po drugie, auto zastępcze można dostać w ramach polisy ac, kiedy nasz samochód, będący jeszcze na gwarancji, zepsuł się i nie można nim się poruszać. I jest jeszcze trzeci przypadek, kiedy możemy otrzymać auto zastępcze. Mianowicie, taki samochód przysługuje nam w ramach polisy ac, jeśli oczywiście taka opcja została tam zaznaczona.

Zobacz także inne wpisy o motoryzacji i transporcie:

recommended